Artane...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Artane...

Saga o Mitycznej Wyspie Artane - O miłości, zdradzie, przyjaźni i nienawiści. Fascynująca przygoda, której jesteś nieodłączną częścią. Jedyne pytanie: Czy potrafisz?
 
IndeksPortaleSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Villa Raven

Go down 
AutorWiadomość
LadyRiley
Mugol
Mugol
LadyRiley


Liczba postów : 19
Registration date : 05/01/2008

Artane Island
HP HP:
Villa Raven Left_bar_bleue100/90Villa Raven Empty_bar_bleue  (100/90)
Rasa: Elf Elf
Dom: Slytherin Slytherin

Villa Raven Empty
PisanieTemat: Villa Raven   Villa Raven Icon_minitimeNie Sty 13, 2008 2:28 am

Zapraszam do mojego pięknego, cudnego domku Razz Urządzony pod okiem profesjonalisty (czyli mnie) xD W salonie jest kominek. Kiedy wchodzą goście ogień automatycznie zapala się. Na środku pokoju ustawiona jest mała, stara etażerka w koloże zwiędłych róż. Przy niej stoją 4 krzesła dla gości. Na podłodze leży dywan w kolorze herbacianej róży. W oknie wiszą jedwabne, różowe firanki. Salon jest również "czytelnią". Kanapy i fotele, na których można usiąść, odpoczywać lub czytać książkę są bardzo wygodne.
W moim gabinecie znajdziesz regały z księgami. Każdą z nich możesz wypożyczyć i poczytać ją w salonie.
Do kuchni mam dostęp tylko ja. To niedopuszczalne, żeby goście robili sobie kawę, herbatę czy robili sami pizzę xD
W ogrodzie rosną piękne kwiaty. Codziennie przychodzi tam ogrodnik, aby zasadzić nowe rodzaje kwiatów lub podlać to co już zasiane. Na tyle działki jest ogromny basen.

~*~


Nie będę przynudzać już ;] Ale serdecznie zapraszam do mojej willi Smile Join to: Villa_Riley .
Powrót do góry Go down
 
Villa Raven
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artane... :: Miasto :: Ulica Zielonej Lazury-
Skocz do: