Artane...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Artane...

Saga o Mitycznej Wyspie Artane - O miłości, zdradzie, przyjaźni i nienawiści. Fascynująca przygoda, której jesteś nieodłączną częścią. Jedyne pytanie: Czy potrafisz?
 
IndeksPortaleSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Dumbledore gejem?!?!?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Astrate
Mistrz magii
Mistrz magii
Astrate


Liczba postów : 96
Age : 34
Registration date : 05/01/2008

Artane Island
HP HP:
Dumbledore gejem?!?!? Left_bar_bleue100/100Dumbledore gejem?!?!? Empty_bar_bleue  (100/100)
Rasa: Wampir Wampir
Dom: Slytherin Slytherin

Dumbledore gejem?!?!? Empty
PisanieTemat: Dumbledore gejem?!?!?   Dumbledore gejem?!?!? Icon_minitimeNie Sty 06, 2008 8:59 am

Artykuł w gazecie.pl ^^

"Autorka serii o przygodach nastoletniego czarodzieja Harry'ego Pottera ogłosiła na spotkaniu z fanami książki, że jeden z głównych bohaterów, profesor Albus Dumbledore, dyrektor Hogwartu, jest gejem.

Przyznała, że niektórzy fani wielokrotnie mówili jej, że zawsze uważali Dumbledore'a za geja. Rowling na spotkaniu ujawniła kulisy historii starego czarodzieja. Zakochał się on winnym magu, czarującym Gellercie Grindelwaldzie, ale załamał się, kiedy ukochany zajął się czarną magią. Wtedy Dumbledore postanowił go pokonać.

- Ta miłość to wielka tragedia - mówiła Rowling. - Kiedy się zakochujemy, stajemy się ślepi - dodała. Po zaskakującym wyznaniu pisarki wśród fanów na sali zapadła cisza - ale po chwili rozległy się burzliwe oklaski.

Rowling była zaskoczona, stwierdziła, że gdyby przewidziała, z jak pozytywną reakcją spotka się to oświadczenie, już wcześniej ujawniłaby rewelacje na temat Dumbledore'a."


Co wy o tym sądzicie? xDD
Powrót do góry Go down
Deatis
Iluzjonistka
Iluzjonistka
Deatis


Liczba postów : 160
Age : 32
Location : z Lodowej Krainy
Registration date : 13/12/2007

Artane Island
HP HP:
Dumbledore gejem?!?!? Left_bar_bleue90000/100000Dumbledore gejem?!?!? Empty_bar_bleue  (90000/100000)
Rasa: Warg Warg
Dom: Slytherin Slytherin

Dumbledore gejem?!?!? Empty
PisanieTemat: Re: Dumbledore gejem?!?!?   Dumbledore gejem?!?!? Icon_minitimeNie Sty 06, 2008 9:25 am

Aa... to jest w ostatniej cześci Exclamation Exclamation Exclamation

Czytałam chyba, ale juz wiem czemu nie rozumiałam tego kawałka xD
Powrót do góry Go down
http://artane.niceboard.biz
Nigith
Arcymistrz Gildi LaTerreDeFeu
Arcymistrz Gildi LaTerreDeFeu
Nigith


Liczba postów : 200
Age : 32
Location : Le Mans
Registration date : 05/01/2008

Artane Island
HP HP:
Dumbledore gejem?!?!? Left_bar_bleue1100/1100Dumbledore gejem?!?!? Empty_bar_bleue  (1100/1100)
Rasa: Wampir Wampir
Dom: Ravenclaw Ravenclaw

Dumbledore gejem?!?!? Empty
PisanieTemat: Re: Dumbledore gejem?!?!?   Dumbledore gejem?!?!? Icon_minitimeNie Sty 06, 2008 9:50 am

już to słyszałam *-*
Dla mnie może być gejem to tylko książka... xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dumbledore gejem?!?!? Empty
PisanieTemat: Re: Dumbledore gejem?!?!?   Dumbledore gejem?!?!? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dumbledore gejem?!?!?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artane... :: Harry Potter :: Nowości-
Skocz do: